| Name | Medical Equipment Accessories Of Ventilator, Air Tube With Europe Standard For Connecting An Oxygen Cylinder |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Infants And Adults |
| Name | Medical Equipment Accessories Of Ventilator, Air Tube With German Standard For Connecting An Oxygen Cylinder |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Infants And Adults |
| Name | Medical Equipment Accessories Of Ventilator, Air Tube With French Standard For Connecting An Oxygen Cylinder |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Infants And Adults |
| Name | Medical Equipment Accessories Of Ventilator, Air Tube With British Standard For Connecting An Oxygen Cylinder |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Infants And Adults |
| Name | Medical Equipment Accessories Of Ventilator, Air Tube With French Standard For Connecting An Oxygen Cylinder |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Infants And Adults |
| Name | Siriusmed OEM Portable Oxygen Concentrator Machine V Series Home Oxygen Generator |
|---|---|
| Keyword | Lntelligent Self-checking System With Error Code Showing In LCD. |
| Noise Level | ≤40dB |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | CONTEC PM5000 CE Hospital ICU Cheap Patient Monitor Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Patient Monitor Hospital Clinical Environment Homecare |
| Display | 12.1in TFT LCD White LED Backlight, |
| Weight | 3.75KG(8.27Ib), Including 1 Battery |
| Material | Plastic, ABS |
| Name | High Flow Humidifiers HFNC Big Flow Oxygen Therapy Humidifiers HFO-1 Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Safety Standard HFNC Comply With Higher |
| Display | Color LCD Touch Screen |
| Humidity Output | >33 Mg/Lat37°C >12mg/Lat 34 C >12mg/Lat31'C |
| Flow Range | Adult 10 To 80 LPM |
| Name | Oxygen Concentrator Ready Stock Home Use Oxygen With Atomize Function V Series 5L |
|---|---|
| Keyword | Long Lifespan Of Molecular Sieves Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | Electric Compatible Surgical HE-608-P Operating Table Operation Theater Bed For Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Meet The Requirements Of Modern Cutting-edge Surgery |
| Mattress | New Material Memory Foam |
| Material | Carbon Fiber Material Stainless Steel |
| Equipped | A Battery And A Charging Device |