| Name | CHINA PRECISION SYRINGE PUMPS, MS51, CE/ISO APPROVED ICU EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.999ml, Step By0.01ml |
| Sryinge Size | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Rate | 2ml Syringe: 100ml/h; 5ml Syringe: 150ml/h; 10ml Syringe: 400ml/h; 20ml Syringe: 600ml/h; 30ml Syringe: 1000ml/h; 50/60ml Syringe: 2100ml/h |
| Alarm | Low Battery; Battery Exhausted, Air In Line, Door Open, A.C. And D.C. Off, Pause Overtime |
| Name | CHINA EASY-TO-USE SYRINGE PUMPS WHITE, MS58, CE/ISO APPROVED ICU EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.999ml, Step By0.01ml |
| Sryinge Size | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Rate | 2ml Syringe: 100ml/h; 5ml Syringe: 150ml/h; 10ml Syringe: 400ml/h; 20ml Syringe: 600ml/h; 30ml Syringe: 1000ml/h; 50/60ml Syringe: 2100ml/h |
| Alarm | Low Battery; Battery Exhausted, Air In Line, Door Open, A.C. And D.C. Off, Pause Overtime |
| Name | HE-L700 Hospital Equipment Surgical Light For Examination Shadowless LED Operation Lamp |
|---|---|
| Keyword | 80pcs Of Bulbs Operation Shadowless Lamp |
| Illumination (adjustable) | 40,000-180,000Lux |
| Power Consumption (W) | 80 |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Name | Handheld First-aid Medical Multi-parameter Depth Of Anesthesia Monitor OSEN 8000D |
|---|---|
| Keyword | The Latest Generation Of Anesthesia Depth Multi-Parameter Monitor |
| Display | 12.1 TFT Color LCD Large Screen |
| Scope Of Application | Adults, Pediatric And Newborns |
| Material | Plastic, Steel |
| Name | EASY-TO-USE Precision INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Good Price CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Chinese Factory Price CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | Made In China Veterinary Good Product, Infusion Pumps, Mi25, Ce/Iso Approved |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Veterinary Anesthesia Machines,LV600 China Factory Price |
|---|---|
| Display | 8” TFT, Touch Screen, Top Light |
| Ventilation Model | VCV, PCV, Manual, Standby SIMV-V (Optional:SIMV-P,SPONT/PSV) |
| Tidal Volume | 20-1500ml(optional 10-1600ml), Electronic PEEP, Lung Mechanics Parameters. |
| Wave Form | Paw-T,Flow-T,V-T,CO2-T |
| Name | Made In China Emergency Ventilator-Jogger- Portable With Trolly |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |