| Name | Hospital And Home Use SSL3C510 Medical Oxygen Concentrator For Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Low Temperature And Low Pressure Operation Oxygen Concentrator |
| Oxygen Concentration | 93±3% |
| Noise | 53dB(A) |
| Display | Intelligent Large-screen Easy Operation |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Display | 12.1" TFT Touch Screen |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |