| Name | Medical Portable Touchscreen Siriusmed Ventilator |
|---|---|
| Keyword | Siriusmed Ventilator |
| Power Source | Electric |
| Material | Metal, Plastic |
| Warranty | 1 Year |
| Name | New Design Hospital ICU Plug In Patient Monitor HT9 Series Siriusmed Meical |
|---|---|
| Keyword | Patient Monitor With 3/5-Lead ECG, Hwatime SpO2,NIBP, RESP, 2-Temp |
| ECG | Number Of Leads 3 Or 5 Leads |
| ECG Signal Range | ±8 M V ( Vp-p ) |
| Screen Size | 17" Color TFT LCD Screen With Multi Channel |
| Name | Cheap Patient Monitor UM2012 Unique Inclined Panel Siriusmed Meical |
|---|---|
| Keyword | Unique Inclined Panel Large Capacity Storage Patient Monitor |
| Material | Plastic And Steel |
| Dimensions | 178mmWx285mmHx310mmD |
| Screen Size | 12.1 Inch Diagonal High-resolution |
| Name | HE-608-P Electric Compatible Surgical Operating Table Operation Theater Bed For General Surgery Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Meet The Requirements Of Modern Cutting-edge Surgery |
| Mattress | New Material Memory Foam |
| Material | Carbon Fiber Material Stainless Steel |
| Equipped | A Battery And A Charging Device |
| Name | Electro Hydraulic Operating Table HE-608-T Surgical Operating Table Operation Theater Bed Siriusmed Medical |
|---|---|
| Keyword | Using Microcomputer Control |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Trendelenburg | Two-stage Split Leg Plate |
| Controller | Visual Hand Press |
| Name | ZH-A51 Medical Oxygen Concentrator For Medical And Home Use Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Oil Free Compressor 24 Hours Continuous Working |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Rated Voltage | AC220±22V,50HZ±1HZ |
| Name | Disposable EEG Sensor Compatible Modules Monitors 4 Electrodes Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | 4 Electrodes EEG Sensor |
| Material | Conductive Adhesive |
| Size | 304*36mm |
| Disinfecting Type | 75% Alcohol |
| Name | China Stock Auto CPAP Machine Medical With Humidifier And Mask S25 Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | CPAP Machine With Humidifier And Mask |
| Static Pressure Accuracy | 0.5 Cm H2O |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Name | Siriusmed V Series 5L Oxygen Concentrator Oxygen Generator Medical |
|---|---|
| Keyword | 24 Hours Continuous Working Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | Siriusmed V Series 5L Home Use Medical Factory Sale Portable Oxygen Concentrator |
|---|---|
| Keyword | Long Lifespan Of Molecular Sieves Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |