| Name | Vitavue10 Patient Monitor Hospital Operation Room ICU Portable Full Brightness |
|---|---|
| Keyword | Vitavue Series Patient Monitor 360 Degrees Alarm Light |
| Screen | Hassle Free Touch Screen |
| Categories | Patient Status And System Status |
| Dimensions | 278(W)x190(H)x120(D) Mm |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Numbe | HE-K-6 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Application | Operating Room, Endoscopic Operating Room, |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-3 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Certification | CE, ISO 13485 |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-3 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Quality Certification | CE ISO 13485 |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-6 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Quality Certification | CE ISO 13485 |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Easy-to-use Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, |
| Name | Affordable White Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name Of Product | EASY-TO-USE INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |