| Name | EASY-TO-USE PRECISION INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | HE-608-P Electric Compatible Surgical Operating Table Operation Theater Bed For General Surgery Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Meet The Requirements Of Modern Cutting-edge Surgery |
| Mattress | New Material Memory Foam |
| Material | Carbon Fiber Material Stainless Steel |
| Equipped | A Battery And A Charging Device |
| Name | Purple Horn V Series 5L Home Use Medical Factory Sale Portable Oxygen Concentrator |
|---|---|
| Keyword | Long Lifespan Of Molecular Sieves Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | V Series 5L Oxygen Concentrator Ready Stock Home Use Oxygen With Atomize Function |
|---|---|
| Keyword | Long Lifespan Of Molecular Sieves Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | Electro Hydraulic Operating HE-608-T Table Surgical Operation Theater Bed Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Using Microcomputer Control |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Trendelenburg | Two-stage Split Leg Plate |
| Controller | Visual Hand Press |
| Machine Name | Precision Micro Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Machine Name | CE/ISO Approved Hospital Infusion Pump |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Infusion Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name Product | CE/ISO Approved Hospital Infusion Pump |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name Of Product | INFUSION PUMPS, MI27, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Infusion Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | CE/ISO Approved Hospital Syringe Pump |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.999ml, Step By0.01ml |
| Sryinge Size | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Rate | 2ml Syringe: 100ml/h; 5ml Syringe: 150ml/h; 10ml Syringe: 400ml/h; 20ml Syringe: 600ml/h; 30ml Syringe: 1000ml/h; 50/60ml Syringe: 2100ml/h |
| Alarm | Low Battery; Battery Exhausted, Air In Line, Door Open, A.C. And D.C. Off, Pause Overtime |