| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Numbe | HE-K-6 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Application | Operating Room, Endoscopic Operating Room, |
| Name | PM5000 12 Inch Ecg Waveform Portable ICU Multiparameter Medical Patient Monitor |
|---|---|
| Keyword | Hospital ICU Use Ecg Patient Monitor |
| Dimensions | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Screen | 12.1in TFT LCD |
| Resolution | 800 X 600 Pixels |
| Name | Flexible Infusion Pump Stackable Automatic Powered Free Flow Clamp |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Affordable And Easy-To-Use Emergency Ventilator For COIVD-19 |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Auto CPAP Medical Portable Machine With Humidifier And Mask S25 Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Auto CPAP Non Invasive Machine With Humidifier And Mask |
| Weight | 0.8kg(without Humidifier) |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Name | Auto CPAP Medical Portable Machine With Humidifier And Mask S25 Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Auto CPAP Non Invasive Machine With Humidifier And Mask |
| Weight | 0.8kg(without Humidifier) |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Name | Affordable And Easy-To-Use Emergency Ventilator For COIVD-19 H-100C |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Medical Equipment Test Tool-- G08, General-purpose Gas Flow Analyzer |
|---|---|
| Keyword | Purple Horn Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Instrument Classification | Class I |
| Widely Usage Range | Suitable For Anesthesia Machine And Ventilator |
| Name | Respiratory Humidifier For Ventilator, Heated, Match With Imported & Domestic Ventilators; Temperature Range |
|---|---|
| Keyword | Purple Horn Ventilator |
| Warranty | 1 Year |
| Widely Usage Range | Suitable For Anesthesia Machine And Ventilator |
| Payment Terms | T/T |