| Name | Purple Horn Medical Stainless Steel Manual Adjustable Table HE-608-T1 Surgical Operation Table |
|---|---|
| Keyword | Use Of Electric Pusher Transmission Technology |
| Equipped | One-key Reset Function |
| Bridge | Electric Built-in Kidney Bridge |
| Design | Head And Leg Plate Interchangeable Design |
| Name | HE-608-A Medical OT Electric Surgical Operating Table Multi-function Ophthalmic |
|---|---|
| Keyword | Easily Manipulate The Various Functions Of The Table. |
| Manual Adjutable Of Built-in Kidney Bridge | 0-120(mm) |
| Base | T-shaped Design |
| Mattress | 80mm Double-layer Memory Foam |
| Name | Medical OT Electric Surgical Operating Table Multi-function Ophthalmic HE-608-A |
|---|---|
| Keyword | Easily Manipulate The Various Functions Of The Table. |
| Manual Adjutable Of Built-in Kidney Bridge | 0-120(mm) |
| Base | T-shaped Design |
| Mattress | 80mm Double-layer Memory Foam |
| Name | Surgical Room Hospital Electric Theatre Table, Operating Table Purple Horn Medical SXD8801 |
|---|---|
| Keyword | Functionality And Comfort For More Efficiency In The Operating Room |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Battery Backup | Yes |
| Bridge Up | ≥120mm |
| Name | Electric Gynecological Hospital Purple Horn SXD8801 Equipment Operating Table |
|---|---|
| Keyword | Functionality And Comfort For More Efficiency In The Operating Room |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Battery Backup | Yes |
| Bridge Up | ≥120mm |
| Name | EASY-TO-USE Precision INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | CHINA Quality Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name Of Prodcut | INFUSION PUMPS, MI27, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Good Price CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Good Quality CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |