| Name | ZH-A51 Medical Oxygen Concentrator For Medical And Home Use Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Oil Free Compressor 24 Hours Continuous Working |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Rated Voltage | AC220±22V,50HZ±1HZ |
| Name | Transport Ventilator For COVID-19 - Jogger, Siriusmed Emergency |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Portable Ventilator Made In China - H-100C Best Price And Quality |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Made In China Emergency Ventilator-Jogger- Portable With Trolly |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Easy-to-use Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, |
| Name | Affordable White Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Macihne Name | EASY-TO-USE Precision INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Infusion Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | EASY-TO-USE PRECISION INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |