| Name | Siriusmed OEM Portable Oxygen Concentrator Machine V Series Home Oxygen Generator |
|---|---|
| Keyword | Lntelligent Self-checking System With Error Code Showing In LCD. |
| Noise Level | ≤40dB |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | LA Series Medical Portable Auto BiPAP Machine With Humidifier And Mask |
|---|---|
| Keyword | Home Use Auto BiPAP Machine |
| Islop | Auto, 1-6 Level |
| Material | Metal, Plastic |
| Noise Level | ≤30dB |
| Name Of Product | EASY-TO-USE INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | CHINA EASY-TO-USE WHITE INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED MEDICAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | Siriusmed V Series 5L Oxygen Concentrator Oxygen Generator Medical |
|---|---|
| Keyword | 24 Hours Continuous Working Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | V Series 5L Hospital Use Filter Home Use 96% Oxygen Concentrator Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | Super Low Noise Oxygen-concentrator |
| Noise Level | ≤40dB |
| Type | Breathing Apparatus |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | Portable Ventilator - Emergency Services - Light And Comfortable |
|---|---|
| Place Of Origin | CHINA |
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Name | Auto CPAP Non Invasive Machine With Heated Humidifier User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | CPAP Non Invasive Machine For Home Use |
| Weight | 0.8kg(without Humidifier) |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Name | Auto CPAP Machine For Home Non Invasive User-machine S25 Siriusmed |
|---|---|
| Keyword | CPAP Machine For Home Use |
| Weight | 0.8kg(without Humidifier) |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Feature | No Leakage |
| Style | 3 In 1 Vaporizer |
| Warranty | 1 YEAR |
| Oem | Accept |