| Name | Medical & Electric Syringe Pump, Keyboard Input, Easy Configure, Ce/Iso Approved |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h(max), Step By 0.1ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 100-800ml/h(max), KVO Rate 3ml/h Or 1ml/h Or =flowrate |
| Accuracy | ±2% |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Electronically Controlled,Anaesthesia Machine,Aspirator |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Anesthesia Machine Price,Good Anesthesia Machine,veterinary Anesthesia Machine,Medical Anaesthetic China Factory Anasthesia Machine With Ventilator,Hospital Vaporizer Anesthesia Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,adult,pediatric |
| Type | Vet Anesthesia Gas Machine, Screen With Touch, AGSS, PEEP Valve, CO2 Absorber Circuit |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vet Anesthesia Gas Machine, Screen With Touch, AGSS, PEEP Valve, CO2 Absorber Circuit |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Electronically Controlled,Anaesthesia Machine,Aspirator |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Anesthesia Machine Price,Good Anesthesia Machine,veterinary Anesthesia Machine,Medical Anaesthetic China Factory Anasthesia Machine With Ventilator,Hospital Vaporizer Anesthesia Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Operating Room |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vet, Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Animals |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Anesthesia Equipments & Accessories,Anaesthesia Machine,Breathing Apparatus |
|---|---|
| Instrument Classification | Class III |
| Product Name | Hospital Vaporizer Anesthesia Machine,Adult Anaesthesia Machine,Anaesthetic Machine With Ventilator Machine Price,Portable Anaesthesia Machine |
| Application | Operating Room,Applied For Child And Adult,Adult And Pediatric( 3kg Over) |
| Warranty | 1 Year |
| Features | Can Be Customized |
|---|---|
| Hospital Furniture | ICU Pendent |
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Source | Electricity |
| OEM | Available |