| Name | Hospital Medical Device HE-L500I Illuminance Equipment Led Shadowless Operating |
|---|---|
| Keyword | Universal Suspension System |
| Material | Metal, Plastic, Steel |
| Light Illuminance | 30,000-160,000Lux |
| Type Of Bulb | LED |
| Name | HE-608-A Medical OT Electric Surgical Operating Table Multi-function Ophthalmic |
|---|---|
| Keyword | Easily Manipulate The Various Functions Of The Table. |
| Manual Adjutable of Built-in Kidney Bridge | 0-120(mm) |
| Base | T-shaped Design |
| Mattress | 80mm Double-layer Memory Foam |
| Name | Medical OT Electric Surgical Operating Table Multi-function Ophthalmic HE-608-A |
|---|---|
| Keyword | Easily Manipulate The Various Functions Of The Table. |
| Manual Adjutable of Built-in Kidney Bridge | 0-120(mm) |
| Base | T-shaped Design |
| Mattress | 80mm Double-layer Memory Foam |
| Name | Hospital Operation OSEN 8000D Use Anesthesia Depth Multi-Parameter Monitor |
|---|---|
| Keyword | The Latest Generation Of Anesthesia Depth Multi-Parameter Monitor |
| Display | 12.1 TFT Color LCD Large Screen |
| Scope Of Application | Adults, Pediatric And Newborns |
| Material | Plastic, Steel |
| Name | Handheld First-aid OSEN 8000Dmedical Multi-parameter Depth Of Anesthesia Monitor |
|---|---|
| Keyword | The Latest Generation Of Anesthesia Depth Multi-Parameter Monitor |
| Display | 12.1 TFT Color LCD Large Screen |
| Scope Of Application | Adults, Pediatric And Newborns |
| Material | Plastic, Steel |
| Name | CHINA Quality Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name Of Prodcut | INFUSION PUMPS, MI27, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Good Quality CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, Low Cost CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Product Name | Precision Micro Infusion Pumps, Chinese Factory Price Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Infusion Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Occlusion Pressure Rate | Three Levels: High, Medium, Low |