| Name | AFFORDABLE WHITE INFUSION PUMPS, MI22, CE/ISO APPROVED HOSPITAL EQUIPMENT |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.1-9999.9ml, Step By 0.1ml |
| Flow Rate | 0.1-1800ml/h, Step By 0.1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | Made In China Veterinary Low Price Good Product, Infusion Pumps, Mi25, Ce/Iso Approved |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Affordable Veterinary Product, Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | INFUSION PUMPS, MI23, CE/ISO APPROVED Veterinary Medical Equipment And Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Affordable Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name Product | CE/ISO Approved Hospital Infusion Pump |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |
| Name | Flexible Infusion Pump Stackable Automatic Powered Free Flow Clamp |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Accuracy | ±5% |
| Name | Affordable White Infusion Pumps, Mi20, Ce/Iso Approved Hospital Equipment |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-1800ml/h Adjustable, ±20% |
| Name | Veterinary Product Infusion Pumps, Mi23, Ce/Iso Approved Supply |
|---|---|
| Infusion Volume | 0.01-9999.99ml, Step By 0.01ml |
| Flow Rate | 0.01-1800ml/h, Step By 0.01ml/h |
| Accuracy | ±5% |
| Purge/Bolus Rate | 1-2200ml/h, Step By 1ml/h |