| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-3 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Certification | CE, ISO 13485 |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-3 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Quality Certification | CE ISO 13485 |
| Place Of Origin | CHINA |
|---|---|
| Model Number | HE-K-6 |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Metal |
| Quality Certification | CE ISO 13485 |
| Name | CONTEC PM5000 CE Hospital ICU Cheap Patient Monitor Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Patient Monitor Hospital Clinical Environment Homecare |
| Display | 12.1in TFT LCD White LED Backlight, |
| Weight | 3.75KG(8.27Ib), Including 1 Battery |
| Material | Plastic, ABS |
| Name | HE-608-P Electric Compatible Surgical Operating Table Operation Theater Bed For General Surgery Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Meet The Requirements Of Modern Cutting-edge Surgery |
| Mattress | New Material Memory Foam |
| Material | Carbon Fiber Material Stainless Steel |
| Equipped | A Battery And A Charging Device |
| Name | Electro Hydraulic Operating Table HE-608-T Surgical Operating Table Operation Theater Bed Purple Horn Medical |
|---|---|
| Keyword | Using Microcomputer Control |
| Material | Metal, Steel, Stainless Steel |
| Trendelenburg | Two-stage Split Leg Plate |
| Controller | Visual Hand Press |
| Name | Purple Horn OEM Portable Oxygen Concentrator Machine V Series Home Oxygen Generator |
|---|---|
| Keyword | Lntelligent Self-checking System With Error Code Showing In LCD. |
| Noise Level | ≤40dB |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Name | ZH-A51 Medical Oxygen Concentrator For Medical And Home Use Purple Horn |
|---|---|
| Keyword | Oil Free Compressor 24 Hours Continuous Working |
| Oxygen Purity | 93%±3% |
| Flow Range | 0.6 --5L |
| Rated Voltage | AC220±22V,50HZ±1HZ |
| Name | Transport Ventilator For COVID-19 - Jogger, Purple Horn Emergency |
|---|---|
| Model | Jogger |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |
| Name | Portable Ventilator Made In China - H-100C Best Price And Quality |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Application | Pediatrics And Adults |
| Material | Metal |
| Certification | ISO 13485; ISO 9001 |